Nazwa forum

Opis forum

Ogłoszenie

Niedogodnością forum jest to że przeczytane nowe posty nie zmieniają swojego koloru ale na to nie mam wpływu dlatego jak już wszystkie przeczytacie do kliknijcie na "oznacz nowe posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu to jedyna możliwość. Mam nadzieję, że to poprawią ale póki co jest tak a nie inaczej... Dawajcie punkty ludziom jak Wam pomagają w grze czy na forum poradą czy pomocą, stworzymy ranking przydatności do użycia

#1 2009-03-06 16:23:19

umyc sie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 30
Punktów :   

Współgracz

Tak jak w temacie :] szukam doświadczonego współgracza na konto Umyc sie
Sam nie wiele co zrobię ciężko się gra a przy takiej ilości wojska mógłbym być top1 w grabieżach :]
Więcej wiosek będzie więc popem się nie przejmujcie właśnie przejmuję kolejną osadkę
Krótki opis konta :
8 osad 5x normalne 2x15c i 9c właśnie przejmuje kolejnego 9c :]
Stolica w 15c pola na 12/13 levelu 5 magazynów 4 spichlerze
Są dwa ofiki jeden mniejszy drugi większy :]
Więc musicie wiedzieć że trzeba grabić wojska jest naprawdę dużo ...  więc jeżeli nie siedzicie 5/6h na travce o każdej porze dnia i nocy i nie lubicie grabić to się nie zgłaszać

Resztę proszę o PW jeżeli ktoś się znajdzie chętny (wątpię heh)

Offline

 

#2 2009-03-06 17:11:27

Babcia_kleofasa7

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 37
Punktów :   

Re: Współgracz

Potwierdzam z tym grabieniem jako mój sąsiad obskakuje mi wszystkie farmy a że jest germanem wiec czysci  spichlerze nic nie zostawiając dla mnie

Offline

 

#3 2009-03-06 21:04:45

umyc sie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: Współgracz

ej no przepraszam tylko kilka medali bo nie chcę być najgorszy i dam sobie spokój i zostawię ci na tydzień farmy :] (oczywiście częścią off będę grabił teraz mam na 120h ustawioną piechotę)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi