Nazwa forum

Opis forum

Ogłoszenie

Niedogodnością forum jest to że przeczytane nowe posty nie zmieniają swojego koloru ale na to nie mam wpływu dlatego jak już wszystkie przeczytacie do kliknijcie na "oznacz nowe posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu to jedyna możliwość. Mam nadzieję, że to poprawią ale póki co jest tak a nie inaczej... Dawajcie punkty ludziom jak Wam pomagają w grze czy na forum poradą czy pomocą, stworzymy ranking przydatności do użycia

  • Index
  •  » Karczma
  •  » Dysputa/problem na jednym z póblicznych forum [informatyki]

#1 2009-01-26 20:38:50

Jaś

Homo habilis

5091365
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 114
Punktów :   

Dysputa/problem na jednym z póblicznych forum [informatyki]

"Temat postu: wstydzę się dziewczyn "
crew94 napisał/a:
siema, mam problem a mianowicie-WSTYDZĘ się dziewczyn... no może nie ich samych, ale tego, kiedy rozmawiam z dziewczyną to wydaje mi się, że wszyscy na mnie patrzą. Jestem w wieku gimnazjalnym, a więc w takim kiedy chłopaki przeżywają taki okres swojego życia, że ciagnie ich do dziewczyn, a może ja poprostu do tego nie dojrzałem?? POMÓŻCIE proszę!! jak temu zaradzić??


blutusz napisał/a:
Po 1 miej ich gdzieś, niech się gapią!
Po 2 DW to WAREZ, nie BrAvO GiRl Rolling Eyes



WhiteDeath napisał/a:
W domu poglaskaj niemca po kasku. Tam nikt na ciebie patrzyć nie będzie.


crew94 napisał/a:
ale wy jesteście- zboczeni!! mi nie chodzi o zxzxzz sex, tylko o dziewczynę do kochania!!


WhiteDeath napisał/a:
crew94 napisał/a:
ale wy jesteście- zboczeni!! mi nie chodzi o zxzxzz sex, tylko o dziewczynę do kochania!!
o stary, mi nie chodziło o sex z niemcem. Laughing

To że na ciebie się gapią to normalka. Tak samo na słowo seks reagują śmiechem. Taki wiek.


90210 napisał/a:
crew94 napisał/a:
ale wy jesteście- zboczeni!! mi nie chodzi o zxzxzz sex, tylko o dziewczynę do kochania!!
zdefiniuj "do kochania!!" to możliwe, że udzielę ci jakiejkolwiek wskazówki.


crew94 napisał/a:
no ale ja to zrozumiałem, że mam sobie "zwalić konia", ale mi tego nie potrzeba!!


crew94 napisał/a:
czyli do kochania w sensie uczuciowym, psychicznym, nie fizycznym... Rolling Eyes

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.


<Lambourne> napisał/a:
zaproś dziewczyne do kawiarni albo kina
nikt znajomy nei bedzie na ws patrzył


FUFU67 napisał/a:
żuć ją i po problemie


bartox555 napisał/a:
Łoł , takiego problemu jeszcze nie widziałem Neutral .
Do Bravo :boi_sie: Eyes


derdominicas napisał/a:
o fak

Może po prostu jesteś gejem ?


Admor napisał/a:
Zjedz biszkopta i powiedz mamie, ze w piwnicy lataja Kaczyńscy.

Pomoze na pewno.


Misters napisał/a:

Kod:
www.bravo.pl



Tam jest dla ciebie poradnia


Omicron666 napisał/a:
Nie rozmawiaj z nią pomyśl jak sie bedziesz czół:
jak cie wyśmieje
pomyśl że jest z kimś innym
pomyśl że plota sie rozniesie i każdy będzie z ciebie rył
zobaczysz nic z tego nie bedzie tylko liścia zarobisz:D

jak ja kocham pomagać


islam napisał/a:
Spróbuj jej zaimponować. Zacznij od kupienia słownika ortograficznego.


Omicron666 napisał/a:
Bo to jest forum warezowe i pomagać mogę w czymś zwiazanym z warezem i kompami a nie w tematach typu" nie staje mi" "boje sie dziewczyn" (bo nic tak mnie nie wkurza jak takie tematy), z takim czymś to się pisze na bravo.pl może tam ci pomogą
Kod:
ZROZUMCIE kobieta to nie zwierze czy jakiś inny potwór nie upier.... cię  a jeśli to w pewnym miejscu jest to nawet przyjemne

idź i pogadaj z nią bo tak to sobie możesz do śmierci czekać


traktuj ją jak kumpla ! (tylko nie gadaj o tym że kolejnego lvl'a w tibii zdobyłeś itp )


Freezzo napisał/a:
Jesteś gejem.


Toby7 napisał/a:
Zaproś ją listownie, do piwnicy na "spotkanie". A tak na poważnie, przełam się, i patrz tylko na nią. Na całe szczęście ja nie mam takich problemów.

Kod:
Jesteś gejem


Hahahaha... to mnie rozwaliło


agraffka999 napisał/a:
Wydaje mi się
ze najlepszym sposobem na przelamanie problemu w relacjach z dziewczynami.... jest poprostu nie unikanie takich kontaktow
a tym bardziej ich poglebianie
Nie poznasz dziewczyny jesli bedziesz ich unikal czy wstydzil...
Kobiet sie kazdy wstydzi;p;p;p - bo Te potrafia swoja uroda i swa
osobą zawstydzic najwiekszego dżentelmena... ;p;p
Mam nadzieje ze przelamiesz swoj problem - każdy z tym walczy w pewnym wieku


TopChips napisał/a:
Kod:
siema, mam problem a mianowicie-WSTYDZĘ się dziewczyn... no może nie ich samych, ale tego, kiedy rozmawiam z dziewczyną to wydaje mi się, że wszyscy na mnie patrzą. Jestem w wieku gimnazjalnym, a więc w takim kiedy chłopaki przeżywają taki okres swojego życia, że ciagnie ich do dziewczyn, a może ja poprostu do tego nie dojrzałem?? POMÓŻCIE proszę!! jak temu zaradzić??
Nie masturbuj się przez dłuższy czas, to od razu zaczniesz się kleić do dziewczyn. Taka prawda.


crew94 napisał/a:
NIE ROBIĘ TEGO!! Tak nisko nie upadłem


dark_man napisał/a:
odpowiedź jest prosta: jesteś gejem,


TopChips napisał/a:
Skoro w twoim wieku (wnioskuję, że masz 14/15 lat) tego nie robisz, to znaczy, że jesteś gejem, dziewczyną lub nie masz "kuśki". A może problem tkwi w tym, że tego nie robisz i nie widzisz w kobiecie obiektu seksualnego?


crew94 napisał/a:
w przeciwieństwie do was ja potrafię zapanować nad swoimi "potrzebami" i wolę poczekać chwilę, znaleść sobię dziewczynę i uprawiać seks po ludzku, a nie tak jak wy... Ktośś to nazwał "próbując pozbyć się kompleksów, wpędzacie się w jeszcze większe" !!


kamyq napisał/a:
Problem nie istnieje, dopóki go sobie nie wymyślisz...


crew94 napisał/a:
ZAŁOŻYŁEM ZWYKŁY TEMAT BEZ ŻADNEJ TEMATYKI SEKSUALNEJ, BEZ SLOWA O "WALENIU KONIA". a TU NAGLE TEN TEMAT ZAMIENIŁ SIĘ W MINI SEKSUALNE FORUM;/!!!!!!!!!


FuckingKing napisał/a:
Kod:
patrz tylko na nią na lekcjach (ja tak zdobywałem dziewczyny)
Ja kiedyś bez przerwy patrzyłem się na mercedesa mojego sąsiada co pod moim blokiem stał. Myślałem, że jak będe się bez przerwy na niego lampił to w końcu będzie mój. Lecz! Niestety, tak się nie stało i samochód musiałem sąsiadowi ukraść Laughing


Frotto napisał/a:
crew94 napisał/a:
siema, mam problem a mianowicie-WSTYDZĘ się dziewczyn...
A to dlaczegoż ? Czyż twa matka to nie dziewczyna? Jej się nie wstydzisz a innych tak ? To poważna sprawa przyjacielu.
crew94 napisał/a:
POMÓŻCIE proszę!!
Pomożemy!!! Proszęę!!!
crew94 napisał/a:
! jak temu zaradzić??
Być może jesteś chory na Nerwicę hipochondryczną, Egocentryzm, Hipochondrię, Nerwicę natręctw oraz zespół zakodowanych reakcji seksualnych a być możę jesteś zdrowy. Nic nie poradzimy, musisz sam przełamać własną barierę która nie pozwala ci normalnie rozmawiać z kobietami i blokuje twój popęd.



eewweellaa napisał/a:
Spróbój rozmawiać z dziewczynami podobnie jak z kumplami - no, może mniej (a raczej w ogóle) przeklinaj. Może trudno uwierzyć, ale my również jesteśmy ludźmi. ;]


Menning napisał/a:
Spróbuj podejść do tego tak :
- Zapewne chodzi Ci o rozmowę z Dziewczyną w szkole ,wtedy wszyscy się na Ciebie patrzą ,bo mają taki sam problem jak Ty!- Nie wiedzą jak zabrać się do rozmowy z dziewczyną i starają się : Albo zobaczyć jak to robisz ,albo poprostu są ciekawi czy Ci się to uda.
Myśle że teraz już wiesz czemu się patrza Smile
Teraz tak : Jeśli chcesz żeby "rozmowa" (każdy wie że tu chodzi o zaloty i te sprawy) się udała musisz dobrze sobie wszystko przygotować Smile

Jeśli Ta dziewczyna sie na Ciebie popatrzy - Ty zamiast zaraz zagadywać( i tym samym dawać do zrozumienia że jesteś nad wyraz zainteresowany) Poprostu uśmiechnij się do niej i rób dalej to co robiłeś.

Na to żeby normalnie pogadać z dziewczyną trzeba troche poczekać bo wiem ,że takich okazji nie da się przewidzieć czy wywołać (dotyczy młodzieży nieobeznanej- czy jak kto woli prawiczków ( nie tylko w sensie seksu))

Mów to co myślisz ,ale nie posuwaj się za daleko ,nie podlizuj się. Musisz traktować dziewczyne jak : koleżanke>Przyjaciółkę> miłość Smile

Troche skomplikowane więc przeczytaj 2 razy i powoli Smile
(Całe to jest napisane pod realia szkolne ,młodzieżowe ,więc te "metody" troszke starszym osobnikom mogą wydawać się śmieszne.



najlepszy jest motyw z niemcem hahahaha :]

Offline

 
  • Index
  •  » Karczma
  •  » Dysputa/problem na jednym z póblicznych forum [informatyki]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi