Ogłoszenie

Niedogodnością forum jest to że przeczytane nowe posty nie zmieniają swojego koloru ale na to nie mam wpływu dlatego jak już wszystkie przeczytacie do kliknijcie na "oznacz nowe posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu to jedyna możliwość. Mam nadzieję, że to poprawią ale póki co jest tak a nie inaczej... Dawajcie punkty ludziom jak Wam pomagają w grze czy na forum poradą czy pomocą, stworzymy ranking przydatności do użycia

#1 2009-01-19 21:56:40

stefano

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 25
Punktów :   

poznajmy sie czyli randka w ciemno

tutaj mozemy napisac cos o sobie dzieki czemu bardziej sie zżyjemy co pozwoli na efektywniejsza wspolna gre
tak wiec ja zaczne zeby przelamac lody niesmialosci
mam na imie Jas lat 26 mieszkam w K-Koźlu pracuje, koncze studia
serwer 7 jest moim powiedzmy 4 serwerem chociaz 2 pierwsze nie ukonczylem a teraz koncze s4 tzn zagladam w wolnej chwili na konto bo prowadzi je ktos inny a caly czas poswiecam s7 jak juz wspominalem w innym poscie na tym serwerze zaczynalem jako Lord_Jocker (tym kontem zarzadza teraz ktos inny ale niema obawy jest to sprawdzona osoba wiec kretowanie odpada) bylem wodzem T-NH ktory niegdys byl wysoko lecz pozniej niektorym osobom zrobilo sie nudno i postanowili urodzic swoj wlasny sojusz T-DRG i tak "potega" T-NH legla w gruzach ale musze sie pochwalic ze jestem jednym z trzech wodzow ktorzy zapoczatkowali terazniejsza potege jaka jest koalicja T.
ok koniec przechwalek teraz czas na wasze wpisy

P.S.
zapomnialem napisac ze forum jest dla mnie jak woda dla ryby wiec pewnie jeszcze nie raz bedziecie skazani na czytanie  moich przedziwnych wypocin

Offline

 

#2 2009-01-20 08:02:38

niedzwiedz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 17
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

no to teraz ja

Mam na imię Sylwia i jestem chyba najstarsza z waszego grona (35 lat ), mature już dawno zdałam ,studia skończyłam a teraz pracuje "prawie"jako wolontariuszka w domu opieki a głównie wychowuję niepełnospeawnego  10-letniego synka:)

To jest moja pierwsza przygoda z Travianem gdzie konto założyłam dla dziecka nie dla siebie noooo ale mnie poniosła ułańska fantazja i mam ochote na cud

Pozdrawiam Wszystkich


Revenge is a dish best served cold

Offline

 

#3 2009-01-20 13:05:59

ghialin

homo neandertalensis

3776446
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 225
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Jeśli o mnie chodzi... Mam na imię Michał, lat 27, aktualnie mieszkam we Wrocławiu. Nie jestem księdzem, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, patrząc na zdjęcie (uśmiałem się do łez z tego komentarza , pozdrawiam Wodza). Niedawno skończyłem studia, konkretnie budownictwo, specjalizacja inżynieria mostowa. W chwili obecnej odpoczywam po ciężkim, 8 letnim przebiegu tego procesu edukacyjnego (trochę ponad normę się zaangażowałem - wiem), ale już niebawem przyjdzie mi ruszyć do boju i wpłynąć na rozwój infrastruktury drogowej w naszym kraju (znaczy się do roboty ). No ale póki co rozkoszuję się sielankowym nic nie robieniem.

Poza graniem w traviana lubię powłóczyć się od czasu do czasu z plecakiem po górzystych zakątkach naszego kraju, zarówno tych skalistych jak i bardziej zalesionych. To taka swoista ucieczka od cywlizacji. Wtedy moim kontem opiekuje się zaufany sitter:P Sporo jeżdżę też rowerem MTB, chociaż ostatnio głównie po Wrocku i okolicach niestety. Byłem nawet swego czasu kurierem rowerowym. Lubię fantasy z rodzaju smoki i elfki , zarówno w wydaniu komputerowym (gry, głównie RPG, Hack&Slash, RTSy) jak i książkowym. Ostatnio cisnę na kompie w Wiedźmina... No i wiadomo, czasem jakiś dobry film, jakaś spokojna muzyczka - Mike Oldfield, George Michael, SDM. Gralem kiedyś w szachy, ale kiepsko z tym ostatnio, chociaż planuję jeszcze come back zrobić

A co do Traviana, to moje drugie podejście. Pierwsze było w poprzedniej edycji s7. W drugiej połowie trwania serwa się zarejestrowałem i grałem do końca. Niestety nie byłem w żadnym liczącym się wówczas soju, ale i tak zabawa był wyśmienita. Szkoła przetrwania No i przetrwałem i powróciłem mądrzejszy o tamte doświadczenia. Prywatnie łączy mnie zażyła znajomość z kwiatuszkiem84. Głupio trochę zrobiliśmy, że gramy na 2 kontach, ale to się poprawi być może przy okazji kolejnych srevów, i założymy wspólne konto,  być może nie tylko... Pozdrawiam wszystkich, którzy dobrnęli do końca mojego wywodu, kolejka dla Was

Offline

 

#4 2009-01-21 14:14:26

smajlor

Użytkownik

1488841
Skąd: Bdg
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Co mogę powiedziec o sobie

a więc mam na imię Jarek, mam 19lat, mieszkam w Bydgoszczy, nie mam brata ani siostry -.- co mnie czasem to wkurza bo nie mam sie z kim spierać uczę sie, pracuje, interesuje sie informatyką, programistyka, hackingiem itd... ;d lubię imprezować, eventy, trance!, robic cos z niczego w kuchni, szybką jazdę, counter strike. i tyle nei wiem co dodać (;


Travian? pierwsze podejscie

Offline

 

#5 2009-01-21 14:25:07

pastor01

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

hehe Ghalin ty się nie martw ciebie nikt o zawód duchownego raczej nie posądzi... Odpuszczam ci grzechy...

Ja zaś mieszkam w Łodzi studiuje historie i politologie... Oprócz Traviana gram pólprofesjonalnie w bilard. A z Travianem to moje pierwsze spotkanie, dlatego też mam już na koncie parę śmiesznych wpadek jak ulepszenie deff w Zbrojowni do poziomu 10 ... Ale nie martwcie się szybko się uczę...

...Lubię dobre jasne, niepasteryzowane

Offline

 

#6 2009-01-21 22:23:51

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Marcin 21lat studiuję stosunki międzynarodowe na 3 roku. Z Wielunia ale obecnie w Opolu.  o mnie.... 3serwer na poprzednich dwóch grałem po kilka miesięcy na pierwszym s4  skończyłem jakoś tak z nudów miałem duże opóźnienie i ogólnie było ciężko ale sporo się nauczyłem, s11 grałem szło mi nieźle byłem koordynatorem off ale trzeba było skończyć głównie ze względu na wyjazd na stypendium na pół roku i ograniczony dostęp do neta tam ale nawet jak bym miał neta to bym nie grał pewnie bo bardzo się na pewnych osobach tam zawiodłem i nie miałem ochoty. Tutaj mój 3 serw zaczęty w miarę szybko. Co lubię...?? Jest tego trochę...: gotować (szczególnie kuchnia meksykańska i chińska), oglądać filmy dość namiętnie ściągam i oglądam co ciekawsze nowości ale nie tylko, muzykę (wszystko po trochu z wyłączeniem disco z pola, ale sentyment mam do  swego czasu 2 razy na Woodstocku byłem Oprócz tego jestem przeciwnikiem okrutnego traktowania zwierząt i zabijania ich dla futer nie mylić z anarchistą czy alter bądź antyglobalistą moje poglądy nie są jakoś bardzo z tymi ideologiami zbieżne po prostu nie pasuje mi znęcanie się nad zwierzętami.
No i sport lubię najbardziej DH, koszykówkę i zwykłą jazdę na rowerze. Staram się oglądać wszystko co mnie interesuje w extremalnym sporcie snowboard, deskorolki, rolki, BMX, streetball, breakdance itp. itd.
Tym oto stwierdzeniem kończę wywnętrzanie się jak ktoś coś chce wiedzieć więcej niech pyta

Offline

 

#7 2009-01-21 22:31:09

mecenass

Użytkownik

4151374
Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

No to w wolnej chwili ja się wypowiem Kamil Lat 28, już sporo po studiach, a niedawno nieźle zdany egzamin sędziowski, a więc jak można się domyślić prawnik. Póki co jednak togi mi nie oferują więc w spokoju czekam, aż się ustawodawca zastanowi co z nami począć Nałogowiec jeśli chodzi o gry komputerowe kiedyś ogame dziś Travian. S7 to moja pierwsze przygoda z Travianem stąd też jeszcze sporo rzeczy nie rozumiem, ale lubię się uczyć więc szybko pojmę. Hobby od roku taniec towarzyski choć przez 27 lat uważałem że prawdziwi faceci nie tańczą, kariery w tej branży nie zrobie (mały dramat z koordynacją ruchów, brak słuchu i ogólnie raczej drewniak) ale się lubię pobujać w takt walca. No i oczywiście sport w każdej postaci, nie ma to jak N- sport kolejka Ligi Mistrzów, 6 - pak  i duże chipsy

Offline

 

#8 2009-01-21 22:57:42

stefano

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 25
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

szarak - student w opolu to pewnie jakby Cie szukac to w musiolowce hehehehe

Offline

 

#9 2009-01-21 23:37:43

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

bo w sumie to stefano Ty masz niedaleko co do imprez to wolę Drake ale i w musiałce się bywało choć ostatnimi czasy imprezuję bardziej kameralnie z moją panną bo razem mieszkamy (razem czytaj plus 4 osoby w mieszkaniu studenckim ale mamy własny pokój )

Offline

 

#10 2009-01-21 23:54:26

mecenass

Użytkownik

4151374
Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Ja przez 5 lat mieszkałem w akademiku echhh to były czasy..... aż się rozmarzyłem

Offline

 

#11 2009-01-22 08:37:57

ludmac

Moderator

1765660
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 77
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

pimpus to ile Ty masz latek?

Offline

 

#12 2009-01-22 11:57:14

Maroi

Moderator

3806987
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 35
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Janusz z Bytomia 35 lat, córa 8 lat, żonaty od 12 lat, w travianie 3 rok, pracuje w administarcji w dziale prawnym już 13 lat, poza travą ogólne zainteresowania sportem z uwagi na trwałą kontuzje tylko już biernie.


Idę w popa wojo to chłam

Offline

 

#13 2009-01-22 13:10:33

stefano

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 25
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

szarak wiem jak to jest tez mieszkalem z kobieta w opolu ale we wlasnym mieszkaniui tez juz nie imprezowalem tak jak wczesniej

Offline

 

#14 2009-01-22 13:47:31

ghialin

homo neandertalensis

3776446
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 225
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

A mnie to się wydaje, że z imprez sudenckich po prostu się wyrasta. Jak sobie przypomnę jak to było na 1. albo 2. roku, to ehh.... Teraz to już też zrobiłem się kameralny. Moja ulubiona forma imprezowania to ostatnio sobotnie wieczory z dobrym kumplem, ew. dwoma kumplami przegadane przy akompaniamencie 40% trunków.

Offline

 

#15 2009-01-22 14:55:21

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Ghialin coś w tym jest ja pół roku które byłem na erasmusie nie było dnia żebyśmy nie pili z tą międzynarodową ekipą nawet na zajęciach   co tam się działo to lepiej nie mówić może jakieś fajne zdjęcia znajdę to Wam pokażę
to samo na pierwszym roku mieszkałem z dwoma kumplami to średnio 4 razy w tygodniu impreza albo u nas albo na miasto. Teraz na 3 jestem i mieszkam z panną fakt że jak piję to z dobrymi kumplami jak wpadają, ewentualnie ze znajomymi z roku jakaś imprezka
smajlor zobacz sobie to http://www.youtube.com/watch?v=5kCzXqkx9D0 od 2 min się zaczyna kumpel mi podesłał bo on taką muzą się bardziej interesuje niż ja ale całkiem ciekawe jak na łupankę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi