Ogłoszenie

Niedogodnością forum jest to że przeczytane nowe posty nie zmieniają swojego koloru ale na to nie mam wpływu dlatego jak już wszystkie przeczytacie do kliknijcie na "oznacz nowe posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu to jedyna możliwość. Mam nadzieję, że to poprawią ale póki co jest tak a nie inaczej... Dawajcie punkty ludziom jak Wam pomagają w grze czy na forum poradą czy pomocą, stworzymy ranking przydatności do użycia

#16 2009-01-22 19:58:16

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

bo ja młody jestem  ale wiesz wszystko ma swoje plusy i minusy

Offline

 

#17 2009-01-22 22:35:58

ludmac

Moderator

1765660
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 77
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

dlatego szarak ja Tobie tu "ojcuje"

Offline

 

#18 2009-01-22 22:37:47

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

tak jest tatusiu 

Offline

 

#19 2009-01-23 20:40:22

kwiatuszek84

Homo erectus

3156894
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 181
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Chyba najwyższy czas na mnie...

Na imię mi Gosia, mam 24 lata i mieszkam w Rzgowie. Ponieważ ta nazwa zapewne nic nikomu nie mówi, dodam, że jest to okolica Łodzi. Jakiś czas temu skończyłam studia (filologia angielska) i obecnie zajmuję się (prywatnie) tłoczeniem swej wiedzy do mniej lub bardziej zdolnych główek dzieci oraz dorosłych (polecam się ).

Do Traviana zwerbował mnie ghialin mniej więcej w połowie poprzedniej edycji s7 i cóż... Było ciężko... Powiem tylko, że moje wioski w pewnym momencie służyły jako poligon treningowy dla katas... No ale przynajmniej czegoś się nauczyłam

Poza Travianem lubię czytnąć jakąś dobrą książkę (ostatnio fantasy), obejrzeć film, posłuchać muzki (Eva Cassidy, Dżem, SDM...) no i (najważniejsze ) spędzać czas z moim chłopakiem...

Offline

 

#20 2009-01-24 23:12:32

Babcia_kleofasa7

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 37
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Dobrze teraz ja:
Marek  lat 38, edukację skończyłem na szkole średniej, ale za to wojsko dwa lata 90/92 w 7 Dywizji desantu morskiego, 52 kompania rozpoznania .
Pracuję w spedycji międzynarodowej, odpowiadam za  magazyn.
W Traviana gram po raz czwarty ale pierwszy raz od początku serwera, wcześniej edycje s1 i trochę s10 oraz s12.
Zapalony wieloletni  gracz komputerowy (zobacz nazwy moich osad), obecnie pogrywam w   Wiedzmina i Silent Hunter IV a ostatnio i w  Spore który mnie zafascynował .
Po za komputerem interesuję się drugą wojną i historią konfliktów , uwielbiam dobre filmy a szczególnie wojenne te stare np. Tora Tora Tora .

Offline

 

#21 2009-01-25 09:25:04

monia321

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

witam
troszke o mnie- mam 26 lat mieszkam w rudzie śląskiej pracuje w gliwicah (w oddziale specjalnym żandarmerii wojskowej) aktualnie jestem a czadzie w afryce jeszcze jakies 3,5 m-ca
w trawiana zaczołem grac w 2005 roku jak bylem w libanie ale szybko skończyłem brak czasu i doświadczenia, potem miałem przerwe 1,5 roku i do teraz bujam sie po różnych serwerach to chyba 4-ty nie pamietam , ale ogólnie bez zadnych sukcesów hehe niestety
poza travianem lubie wszelkiego rodzaju inne rozryki i przed kompem i poza nim hehe wszystkiego po troszke

Offline

 

#22 2009-01-25 11:49:58

smajlor

Użytkownik

1488841
Skąd: Bdg
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

szarak napisał:

Ghialin coś w tym jest ja pół roku które byłem na erasmusie nie było dnia żebyśmy nie pili z tą międzynarodową ekipą nawet na zajęciach   co tam się działo to lepiej nie mówić może jakieś fajne zdjęcia znajdę to Wam pokażę
to samo na pierwszym roku mieszkałem z dwoma kumplami to średnio 4 razy w tygodniu impreza albo u nas albo na miasto. Teraz na 3 jestem i mieszkam z panną fakt że jak piję to z dobrymi kumplami jak wpadają, ewentualnie ze znajomymi z roku jakaś imprezka
smajlor zobacz sobie to http://www.youtube.com/watch?v=5kCzXqkx9D0 od 2 min się zaczyna kumpel mi podesłał bo on taką muzą się bardziej interesuje niż ja ale całkiem ciekawe jak na łupankę

Co do tej łupanki, to nie w moim typie ;DD

moje nuty to coś tego typu
http://pl.youtube.com/watch?v=zXFQ4mKDq … re=channel
http://pl.youtube.com/watch?v=TxvpctgU_s8
http://pl.youtube.com/watch?v=afMEvzpb0dM


edit:
pozatym pokazywać swoje fotki :]]]! czego sie wstydzicie ?

Ostatnio edytowany przez smajlor (2009-01-25 12:08:03)

Offline

 

#23 2009-01-25 15:35:13

Onamor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Roman, lat 36. Córka w wieku lat 3,5. Urodziłem się w Andrychowie, ale mieszkam w Bielsku-Białej. Moim życiem jest język angielski – skończyłem filologię angielską, wykładam na filologii, tłumaczę, piszę książki i uczę angielskiego w IH i OpenSchool. [Tutaj pozdrawiam Kwiatuszek84 )) ]

Muzyka -> Tangerine Dream to największa miłość od 20 lat. Trochę Klaus Schulze. Jestem wielkiem fanem Kazika i jego produkcji, ostatnio Buldog rządzi.

W wolnych chwilach robię grafikę komputerową.

Późno zacząłem s12, ale przetrwałem jakoś i sporo się nauczyłem. Na s7 chcę doczekać cudaka, oczywiście naszego. Dla zabawy pukam jeszcze na s9.

Offline

 

#24 2009-02-27 14:18:00

Aichika

Australopithecus afarensis

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 52
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Mam na imie Marzena, urodzilam sie i mieszkam w Warszawie, mam 28 lat.
Travian jest moja pasja od kiedy zaczelam grac na 7. Dawniej jakis czas gralam na s4 (na poczatku jako poduszka treningowa ) - potem przerwa i teraz 7.  Jestem tez na 10 i 3speed.
Pracuje w wydawnictwie w pionie administracji. Po pracy mam cala mase ciekawych zajec, na szczescie fizycznych, wiec mam nadzieje, ze ogromna nadwaga od ciaglego siedzenia przed kompem mi nie grozi . Lubie dobre filmy (choc dobry film to sprawa indywidualna ), ostatnio widzialam Slumdoga, ktory zrobil na mnie duze i pozytywne wrazenie - polecam, warto przejsc sie do kina. Muzyka bardzo rozna, ale ciagnie mnie w strone hip hopu, r&b i niektorych zespolow rockowych i troche ciezszych. Na deserek cos lzejszego, rytmy arabskie.
Wprost uwielbiam dobre piwo! Duzo podrozuje, a z Belgii zawsze przywoze duzy karton mojego ulubionego browca... schodzi szybko, jakos w tym czasie mam zawsze duzo znajomych, ktorzy musza ze mna pogadac , a ze ja tez ich uwielbiam... to rozpalamy sheeshke, otwieramy browarka i jest miodzio . Uwielbiam gotowac - moze dlatego, ze uwielbiam dobrze zjesc .

Offline

 

#25 2009-03-10 08:11:55

dzidzius

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

dzidzius latek  dwa , smoczek mam i cały czas gram .

Dobra koniec wygłupów teraz poważnie, mam na imię Przemek , lat 24 , żonaty , mieszkam w Oświęcimiu pracuję w FIAT AUTO POLAND w Tychach jestem Liderem grupy.
interesuję się wędkarstwem , sport czyli lubię iść na siłownię się zrelaksować .
Pomału muszę kończyć z travianem bo za dużo mi on czasu zabiera 3 serwery od początku do końca to chyba wystarczy ten traktuję jako ostatni!

Offline

 

#26 2009-03-12 01:12:15

Onamor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Aichika napisał:

Wprost uwielbiam dobre piwo! Duzo podrozuje, a z Belgii zawsze przywoze duzy karton mojego ulubionego browca... schodzi szybko, jakos w tym czasie mam zawsze duzo znajomych, ktorzy musza ze mna pogadac , a ze ja tez ich uwielbiam... to rozpalamy sheeshke, otwieramy browarka i jest miodzio . Uwielbiam gotowac - moze dlatego, ze uwielbiam dobrze zjesc .

A jakie konkretnie piwo przywozisz z Belgii??? Mnie podchodził bardzo lokalny Rodenbach, a Trappist to po prostu bomba. Niestety u nas drogi jak fiks, albo nawet dwa fiksy

Offline

 

#27 2009-03-12 23:37:32

smajlor

Użytkownik

1488841
Skąd: Bdg
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Aichika napisał:

Mam na imie Marzena, urodzilam sie i mieszkam w Warszawie, mam 28 lat.
Travian jest moja pasja od kiedy zaczelam grac na 7. Dawniej jakis czas gralam na s4 (na poczatku jako poduszka treningowa ) - potem przerwa i teraz 7.  Jestem tez na 10 i 3speed.
Pracuje w wydawnictwie w pionie administracji. Po pracy mam cala mase ciekawych zajec, na szczescie fizycznych, wiec mam nadzieje, ze ogromna nadwaga od ciaglego siedzenia przed kompem mi nie grozi . Lubie dobre filmy (choc dobry film to sprawa indywidualna ), ostatnio widzialam Slumdoga, ktory zrobil na mnie duze i pozytywne wrazenie - polecam, warto przejsc sie do kina. Muzyka bardzo rozna, ale ciagnie mnie w strone hip hopu, r&b i niektorych zespolow rockowych i troche ciezszych. Na deserek cos lzejszego, rytmy arabskie.
Wprost uwielbiam dobre piwo! Duzo podrozuje, a z Belgii zawsze przywoze duzy karton mojego ulubionego browca... schodzi szybko, jakos w tym czasie mam zawsze duzo znajomych, ktorzy musza ze mna pogadac , a ze ja tez ich uwielbiam... to rozpalamy sheeshke, otwieramy browarka i jest miodzio . Uwielbiam gotowac - moze dlatego, ze uwielbiam dobrze zjesc .

stutututut, a "tylek" potem rosnie ;DD i narzekacie haha nie no jk ))

Offline

 

#28 2009-03-15 00:01:58

Onamor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

smajlor, ty się nie znasz Dobrze zjeśći potem popić to podstawa

Offline

 

#29 2009-03-15 21:25:58

Aichika

Australopithecus afarensis

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 52
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

no wlasnie dobre frytki popite dobrym browarem... mmm... nie ma porownania, kazde dobre zarlo wchodzi w gre!

uwielbiam Duvel'a i Leffe, Grimm tez ujdzie, ale do Duvel'a mam najwiekszy sentyment, a ciemne Leffe jest nie do pobicia
Po dlugim weekendzie majowym przywioze kolejna partie, jezeli ktos chetny - prosze pisac, transporcik da sie zorganizowac

Albo mieszkac z Wawce... ni stad ni z owat 5 minut od mojego domu otwarto swietne bistro, gdzie daja recznie robione belgijskie frytki i piwa z calego swiata, m.in. belgijskie... moje ulubione tez...genialnie! odzywajcie sie, jak bedziecie w wawce, zapraszam na piwko!

Offline

 

#30 2009-03-16 15:55:20

smajlor

Użytkownik

1488841
Skąd: Bdg
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: poznajmy sie czyli randka w ciemno

Onamor napisał:

smajlor, ty się nie znasz Dobrze zjeśći potem popić to podstawa

owszem podstawa , ale prawde tez mowie =]

w wawie bylem w wakacje jakos, zamotane tam wszystko jak cholera a jakis skurwidlak na centralnym chcial odemnie 250zl na okecie, (cale miasto chyba bym zwiedził) <haha> no to sie wkur%$%^ wyzwalem go, spojrzalem na szyld a tam "TAKI" nie "TAXI" czyli firma przewozowa D: a jak wybiegalem z centralnego w pospiechu to nie widzialem nawet tego palacyku czy jak mu tam haha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi