Ogłoszenie

Niedogodnością forum jest to że przeczytane nowe posty nie zmieniają swojego koloru ale na to nie mam wpływu dlatego jak już wszystkie przeczytacie do kliknijcie na "oznacz nowe posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu to jedyna możliwość. Mam nadzieję, że to poprawią ale póki co jest tak a nie inaczej... Dawajcie punkty ludziom jak Wam pomagają w grze czy na forum poradą czy pomocą, stworzymy ranking przydatności do użycia

  • Index
  •  » Karczma
  •  » jak to jest byc travianowym nalogowcem

#1 2009-01-19 15:00:11

stefano

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 25
Punktów :   

jak to jest byc travianowym nalogowcem

rano pobudka szybki rzut oka na wioski ok wszystko w porzadeczku ustawic szkolenie woja i mozna sie ubierac do roboty. 7:00 wchodze do biura i co pierwsze komp i travian. Praca nie zajac nie ucieknie hehehe. 15:00 wychodze z pracy, w domu o 15:15 obiad i znow zerkniecie na travke - kobieta juz troche wsciekla ale co tam kupi sie kwiatka i bedzie (zart) troche popracowac w domu i znow komputer piekniejsza polowa juz powoli wychodzi z siebie ale kulminacja jest w nocy jak kobieta mowi "przytul mnie przed snem" a w odpowiedzi slyszy "poczekaj jeszcze pare fejkow wysle i ustawie produkcje toporow w koszarach.

moze ktos ma podobne przezycia to niech sie nam pochwali
pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-01-19 15:32:52

Jaś

Homo habilis

5091365
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 114
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

hihi najbardziej podoba mi się wątek wieczorny
no ja 6:00 pobudka
6:05 travian do 6:30
Praca od 7:00 różnie bywa jak w biurze to jedna z zakładek to travian jeżeli jestem w terenie każdą wolną chwile przez komórkę zaglądam ale to tak szybciutko bo to kosztuje
15:00 kończe pracę jak wchodzę do domu pytam żonki co tam na travku [ ona zagląda ale to tylko jak mnie ktoś atakuje albo wojaków nastawić, surkę wysłać - to dzwoni] no i zaraz krzyk bo ...może byś się o mnie pomartwił !!!... ale uszy tule gonie i daje odśwież ładnie zjem coś tam kopne w domu i pod wieczór travian i tv co do wieczornego wątku tu może drażnił mojej nie będe bo czasami zagląda na forum
jeszcze mam coś takiego że myśle co to zrobić czy tak czy inaczej będzie lepiej = człowiek w jakimś stopniu żyje grą a nic nie mówie o naszej radzie tu prywatnego życia strasznie mało

Offline

 

#3 2009-01-19 15:42:13

umyc sie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

u mnie podobnie jest tyle że wstaje później  czasami 7:15 (leże długo bo mi się nie chce)  wstaje odrazu do kompa
stronka startowa to travian no i do dzieła ... zanim całe wojsko roześle już muszę wychodzić do szkoły ;/  do przystanku mam całkiem nie daleko ale często biegnę i do tego bez śniadania   wysiadka na pks  szlug albo dwa i do szkoły
czasami na infie wejdę a jak nie to sie urywam wcześniej i do domku  i komp  budynki ustawić wojsko rozesłać  itd ...
potem chwila relaksu  więc na przystanek i kilka szlugów czasami coś mocniejszego i przed 20 powrót do domu i oczywiście travian ;]

taki mam schemat już od dłuższego czasu

Offline

 

#4 2009-01-19 15:46:00

ghialin

homo neandertalensis

3776446
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 225
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

Ja miałem podobnie, dopóki się do Krzyżowców nie dostałem. Włóczyłem się po kilku sojach, które albo to się rozpadały, albo łączyły z innymi. Jedyną ich cechą wspólną było to, że zawsze strasznie ich jechała koalicja T. Wtedy to trzeba było pilnować i surki, i wojaków. Zero życia   Slipki wpadał często z wizytami, hehe... Ale upilnowałem A teraz to luz, ogólnie rzecz ujmując. Sąsiedzi którzy jeszcze nie są w T siedzą cicho jak myszy pod miotłą, a jak już jakiś atak idzie to albo z LCNu, albo od Fionek a kawałek mają, więc dość komfortowo się gra. Właściwie bezstresowo - zaglądam przeważnie po to aby produkcję ustawić i surkę rozdysponować, ew. deffa komuś podesłać lub fejki puścić. Ale nie ma już tego ciśnienia, które było na początku, że jak się człowiek nie daj Boże spóźni do domu, to wojaków i surkę szlag trafi. Heh... rozleniwiam się chyba na starość

Offline

 

#5 2009-01-19 16:25:48

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

Jaś nie zgodzę się z Tobą moje życie prywatne jest bardzo w porządku z tym, że dziewczyna faktycznie denerwuje się jak jej w odpowiedzi na: "położysz się dziś ze mną spać" odpowiadam za chwile
Tak poza tym to rano budzę się travka i większość jak nie cały dzień komp włączony a że jak się uczę to co mniej więcej 10 min zaglądam to jestem. jak na zajęcia wychodzę (całe szczęście nie jest ich dużo) to komp zostaje włączony i czasem dziewczyna mi coś buduje. jak nie mogę grać bo nie mam czasu to daję znać ludmacowi lub maroiowi i robią mi to co im powiem. Tak samo oni jak ja mam czas zaglądam do nich i jak mi mówią co i jak chcą tak im rozbudowuje czy wysyłam:)
Ogólnie to raczej jest póki co spokój więc nie ma co narzekać zacznie się za niedługo

Offline

 

#6 2009-01-19 16:45:04

blacwater

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 31
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

hehe widze ze nie wyrozniam sie z tłumu:) pierwsze jak rano oczy otworze to najpierv travian a potem cala reszta, potem do pracy tam nie mam dostepy do kompa .. chociaz kiedys jak wykanczalismy hotel w Wiśle to na budowie zawsze mialem laptopa a w nim iplusa i dalo sie grac:) tzn dogladac bo w gorach z tym zasiegiegim to czasami kiepsko... co pare godzin przerwa na kawe i trzeba bylo zagladna na trave:) chlopaki zawsze sie zemnie smiali ze zawojue swiat...
taka ciekawostka gralem poprzednio na s6 i kiedys bylem w wroclawiu z gosciem ktory czasami mi zleca jakies roboty... wieczorkiem nudy wiadomo do baru na piwko i tak sobie gadamy smiejemy sie i padlo slowo travian.... i tu niespodzianka pod koniec serwer dojechalem goscia chyba z 14osad mial na koniec zostalo mu 8pogruzowanych ...i okazalo sie ze to bylo ten moj znajomy jak mu powiedzialem swoj nik to na tak mi powiedzial:" to ten h... mi zjechal tyle wiosem i tyle surki wyniosl:)a jak zrobil kontre o rozbil sobie offa u mnie:) smialismy sie z tego przez kilka dni ... swiat jest bardzo maly:) a razem mieszkamy w krakowie i znamy sie od jakis 3lat

Offline

 

#7 2009-01-19 16:55:33

monia321

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

potwierdzam ze swiat jest maly-moja historia

jestem w afryce na miji, siedze przy kompie w kawejce takiej lipnej (ale jest) a tu gosc, z jednostki po drugiej stronie Polski przez ramie zaglada i pyta sie na jekim swiecie gram, bo on tez "travianista"

Offline

 

#8 2009-01-19 20:36:09

umyc sie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

ja jeszcze nie spotkałem takiego kogoś kto by w travkę grał
jedynie co kolegę wciągnąłem w to i nic więcej  koledzy z klasy się śmieją że to głupota jakaś beznadzieja ;p
tak samo siostry itd  myślę że po prostu są za głupi aby zrozumieć ten świat

Offline

 

#9 2009-01-19 21:37:33

stefano

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 25
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

ja mam mase znajomych ktorzy w to graja np T-MK v.v. czyli ich wodz jest moim bratem i paru graczy z tamtad znam osobiscie np Holender czy Papier gracz Siwucha z T-DRG to moj kuzyn z nim wspolnie zakladalem sojusz NH jeszcze paru znajomkow rowniez z innych serwow tu gra tak wiec TRAVIAN jak jedna wielka rodzina dla niektorych jest to prawie jak zycie dla niektorych sposob zdobycia popularnosci czego przykladem jest kolega UN ktorego slawa wyprzedza o pare godzin hehehe

Offline

 

#10 2009-01-19 21:52:15

ludmac

Moderator

1765660
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 77
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

ech dobrze ze ja sie Wam nie chwale

Offline

 

#11 2009-01-20 09:04:56

stefano

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 25
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

travian to nalog niema co ukrywac jeszcze mi brakuje zebym wyjechal do dziewczyny z tekstem "dzis w nocy moj palkarz zdobedzie twoja osade" zreszta ciekawe jaka bylaby reakcja

mam nadzieje ze w odpowiedzi nie uslysze ze ustawila deffa

Ostatnio edytowany przez stefano (2009-01-20 19:15:59)

Offline

 

#12 2009-01-20 09:41:47

Jaś

Homo habilis

5091365
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 114
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

tylko byśmy nie skończyli tak

http://i42.tinypic.com/js0xog.jpg

Offline

 

#13 2009-01-20 10:01:59

umyc sie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

pochwal się ludmacu

Offline

 

#14 2009-01-20 11:27:41

ludmac

Moderator

1765660
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 77
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

no cóż ....rano od 6 ..... ogarniam 3 różne konta. do.... 6 rano . zreszta jak wiecie jestem praktycznie non stop online

Offline

 

#15 2009-01-20 12:11:39

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Re: jak to jest byc travianowym nalogowcem

ludmac nie przesadzaj wiem, że śpisz, pracujesz, jeździsz do rodziców 
mam o Tobie niezły wywiad zrobiony
jestem też prawie pewny, że jesteś trochę starszy niż Pani "niedzwiedz" 

Offline

 
  • Index
  •  » Karczma
  •  » jak to jest byc travianowym nalogowcem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi