Ogłoszenie

Niedogodnością forum jest to że przeczytane nowe posty nie zmieniają swojego koloru ale na to nie mam wpływu dlatego jak już wszystkie przeczytacie do kliknijcie na "oznacz nowe posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu to jedyna możliwość. Mam nadzieję, że to poprawią ale póki co jest tak a nie inaczej... Dawajcie punkty ludziom jak Wam pomagają w grze czy na forum poradą czy pomocą, stworzymy ranking przydatności do użycia

  • Index
  •  » Porady
  •  » Poradnik do TT pytać można w temacie tym razem ja go robiłem :)

#1 2009-01-15 21:49:54

szarak

Administrator

13407373
Call me!
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 130
Punktów :   

Poradnik do TT pytać można w temacie tym razem ja go robiłem :)

Moi drodzy parafianie
Po kolei opis co gdzie i jak w nowym TT uzupełniacie.

Po prawo macie taki spis i lecę wg niego po kolei:

1 Skład sojuszu – pokazuje Wam kto jest w jakim soju jakich ma sitterów i daje możliwość wysłania emaila do każdego klikacie w kopertę i się włączy Outlook ale z tego raczej nie będziecie korzystać.

2 Sub-sojusze – daje wykaz sojuszy na TT jak wiecie mamy tylko dwa a jak chcemy sprawdzić kto jest gdzie klikamy na nazwę sojuszu.

3 Twoi żołnierze – no i tutaj dla niektórych zaczynają się schody chociaż jak ktoś chciał to uzupełnił;)   
Wersja prosta – klikacie „dodaj żołnierzy” po czym wyskakuje Wam okienko w którym wypełniacie
a) „pochodzenie” czyli nazwa Waszej wioski i jej koordynaty
b) żeby automatycznie uzupełniło Wam jednostki wchodzicie w wiosce w miejsce zbiórki klikacie Carl+A później Carl+C wracacie do TT klikacie w to duże wolne miejsce  i dajecie Carl+V i zrobione
c) „pozycja” tutaj wpisujecie to samo co w pochodzeniu jeśli jednostki są w wiosce
lub koordynaty wioski gdzie są posiłki od Was i podajecie w okienkach ile poszczególnych jednostek jest gdzie.
PAMIĘTAJCIE PO UZUPEŁNIENIU KLIKNĄĆ ZAPISZ
Tak robicie z wszystkimi wioskami!!

4 Twoi bohaterowie – tutaj klikamy dodaj kolejnego bohatera po czym wypełniamy wszystko o co proszą w okienkach i dajemy ZAPISZ

5 Twoje wioski – wiem, wiem czarna magia ale czy naprawdę….??? Odpowiedź brzmi NIE;)
Więc tak klikacie sobie w „nowa wioska została założona podbita” wyskakuje Wam okienko a w nim uzupełniacie wszystkie dane podając wielkość spichlerza poziom murów i wszystko inne wybieracie też profil wioski czy jest to off/deff/neutralna po czym klikacie magiczne ZAPISZ i tak wioski po kolei

6 Wiadomości – to wewnętrzne wiadomości z TT aby wysłać klikamy na „wiadomości” do góry jest takie coś „nowa wiadomość” klikamy w to wybieramy do kogo piszemy i wysyłamy.

7 Grupy – tutaj pokazuje Wam jakie są grupy w poszczególnych sojuszach i po kliknięciu na grupę w której jesteście pokazuje kto ile ma wojska ale nie pokazuje gdzie jakie stoi ta opcja jest tylko dla szefa grupy

8 Akcja – powiem tak na objaśnienie tego potrzeba czasu i testów bo nie grałem na tym długo dlatego tę opcję dostępną zresztą tylko dla Moderatorów opiszę w oddzielnym poradniku i prześlę osobom które z tego będą korzystać.

9 Czat – tego chyba wyjaśniać nie muszę

10 Czas przemarszu – tutaj po wpisaniu wioski celu i wioski wyjścia oraz podaniu poziomu placu turniejowego i wybraniu odpowiedniej jednostki pokaże Wam się dokładny czas po kliknięciu OBLICZ

11 Kalkulator kosztów – zabawka dla chętnych można sobie policzyć ile ma się w sumie surki i wyliczyć ile potrzeba czego na wyprodukowanie określonej ilości jednostek. Kalkulator czasu budowy to nowa funkcja można się bawić tym ale może dawać złe rezultaty i w niczym wam raczej nie pomoże ale próbujcie to zawsze jakaś pomoc;)

12 Użyteczne odnośniki – tutaj macie parę fajnych linków;)

13 Profil – podajemy numer gg, sitterów obszaru nie wybieracie obszar czyli Wasz sojusz nie zmieniajcie tego niezgodnie z tym jak jest faktycznie bo to łatwo można sprawdzić a zmiana w niczym Wam nie pomoże i nic Wam nie powie a osoby które będą tak robić zostaną wywalone.

14 FAQ zbiór pytań i odpowiedzi

15 Wyloguj – najtrudniejsze ze wszystkiego ale do czego służy musicie dojść sami;)


W razie pytań najpierw poczytajcie to co jest napisane tym małym druczkiem wszędzie tam są objaśnienia, poczytajcie FAQ a jak dalej nie wiecie co robić piszcie do mnie PW w grze będę odpowiadał na wszystkie pytania w kolejności ich otrzymania więc bądźcie cierpliwi

Offline

 
  • Index
  •  » Porady
  •  » Poradnik do TT pytać można w temacie tym razem ja go robiłem :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi